Karta pamięci SanDisk Ultra microSD 320x UHS-I 32 GB
Wideo 1Zdjęcia 3 |
SanDisk Ultra microSDHC 320x UHS-I 32Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Ultra microSD 320x UHS-I 32 GB
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SanDisk Ultra microSDHC 32GB SD Adapter 100MB/s Class 10 UHS-I SDSQUNR-032 | 30 zł |
SANDISK Karta pamięci SANDISK Ultra microSDHC 32GB 80MB/s Class 10 UHS-I S | 22 zł |
SanDisk Ultra microSD/SD - 100MB/s - 32GB | 50 zł |
SanDisk Ultra microSDHC 32GB Android 100MB/s UHS-I RF-SDMIC-SND-251 | 24 zł |
Karta pamięci SANDISK Ultra microSDHC 32GB | 22 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje SanDisk Ultra microSD 320x UHS-I
Ceny na SanDisk Ultra microSD 320x UHS-I |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra microSD 320x UHS-I 32 GB | od 22 zł | 14 oferty | ||
SanDisk Ultra microSD 320x UHS-I 64 GB | od 27 zł | 37 oferty | ||
SanDisk Ultra microSD 320x UHS-I 128 GB | od 40 zł | 43 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →