Karta pamięci A-Data microSDHC Class 4 32 GB
26 zł Kup! Karta pamięci MicroSD ADATA SDHC 32GB Class 4 (AUSDH32GCL4-RA1)www.expressbuy.plDostawa: w Polsce Złóż skargę |
A-Data microSDHC Class 4 32Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje A-Data microSDHC Class 4
Ceny na A-Data microSDHC Class 4 |
---|---|---|---|---|
A-Data microSDHC Class 4 8 GB | od 85 zł | 1 oferta | ||
A-Data microSDHC Class 4 16 GB | od 26 zł | 1 oferta | ||
A-Data microSDHC Class 4 32 GB | od 26 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →