Karta pamięci Verbatim microSDHC Class 10 32 GB (44013)
Verbatim microSDHC Class 10 32Gb 16 GB32 GB |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Verbatim 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Verbatim.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Verbatim microSDHC Class 10 32 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Memory Card Microsdhc Scheda Di Memoria Class 10 32 Gb 44013 | 25 zł |
Karta Verbatim Prem300x MicroSDHC 32 GB Class 10 (44013) | 23 zł |
Karta pamięci VERBATIM microSDHC, 32 GB | 23 zł |
Karta pamięci microSDHC Verbatim 32 GB Class 10 | 17 zł |
Modyfikacje Verbatim microSDHC Class 10
Ceny na Verbatim microSDHC Class 10 |
---|---|---|---|---|
Verbatim microSDHC Class 10 16 GB | od 18 zł | 9 oferty | ||
Verbatim microSDHC Class 10 32 GB | od 17 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →