Karta pamięci Imro MicroSD 32 GB
Imro MicroSD 32GB |
|
W zależności od sklepu sprzęt różni się obecnością adaptera.
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Imro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Imro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Imro MicroSD 32 GB
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Imro bt2045 14310 Item Type Name 32 GB Czarny | 41 zł |
Karta pamięci IMRO MicroSD 32GB | 18 zł |
Karta pamięci IMRO MicroSD 32GB MICROSD10 32G UHS-I ADP | 18 zł |
Karta Imro MicroSDHC 32 GB Class 10 UHS-I/U3 (MicroSD10/32G UHS-3 ADP) | 23 zł |
pokaż 10 ofert
Modyfikacje Imro MicroSD
Ceny na Imro MicroSD |
---|---|---|---|---|
Imro MicroSD 2 GB | od 15 zł | 7 oferty | ||
Imro MicroSD 8 GB | od 15 zł | 17 oferty | ||
Imro MicroSD 16 GB | od 13 zł | 20 oferty | ||
Imro MicroSD 32 GB | od 14 zł | 16 oferty | ||
Imro MicroSD 64 GB | od 17 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →