Карта пам'яті Kingston microSD Class 10 32 ГБ
Відео 4 | 61 zł Купити! Karta MicroSD Kingston SDHC 32GB Class 10 + adapter (SDC10/32GB)www.expressbuy.plДоставка: по Польщі Поскаржитись |
Kingston microSDHC Class 10 32Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Kingston microSD Class 10
Ціни на Kingston microSD Class 10 |
---|---|---|---|---|
Kingston microSD Class 10 16 ГБ | від 38 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston microSD Class 10 32 ГБ | від 61 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston microSD Class 10 64 ГБ | від 34 zł | 7 пропозицій | ||
Kingston microSD Class 10 128 ГБ | від 56 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →