Карта пам'яті Kingston microSD Class 10 64 ГБ (SDCX10/64GB)
Відео 4 |
Kingston microSDXC Class 10 64Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston microSD Class 10 64 ГБ
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston Karta pamięci micro SDXC 64 GB do tabletu Alcatel Pixi 3 10 | 34 zł |
Kingston Industrial microSDHC 64GB Class 10 A1 pSLC + SD Adapter RF-SDMIC- | 229 zł |
KINGSTON 64GB microSDXC Industrial C10 A1 pSLC Card + SD Adapter | 292 zł |
Karta Kingston Industrial MicroSDXC 64 GB Class 10 UHS-I/U3 A1 V30 (SDCIT2 | 229 zł |
Karta pamięci, KINGSTON, microSDHC Industrial 64GB + SD Adapter | 216 zł |
Kingston Industrial MicroSDXC 64 GB Class 10 UHS-I/U3 A1 V30 | 262 zł |
Відеоогляди
Модификації Kingston microSD Class 10
Ціни на Kingston microSD Class 10 |
---|---|---|---|---|
Kingston microSD Class 10 16 ГБ | від 38 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston microSD Class 10 32 ГБ | від 61 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston microSD Class 10 64 ГБ | від 34 zł | 7 пропозицій | ||
Kingston microSD Class 10 128 ГБ | від 56 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →