Karta pamięci Kingston microSD Class 10 64 GB (SDCX10/64GB)
Wideo 4 |
Kingston microSDXC Class 10 64Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston microSD Class 10 64 GB
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston Technologia SDCX10/64 GB 64 GB micro SDXC klasa 10 karta pamięci | 47 zł |
Karta pamięci, KINGSTON, microSDHC Industrial 64GB + SD Adapter | 225 zł |
Kingston Industrial microSDHC 64GB Class 10 A1 pSLC + SD Adapter RF-SDMIC- | 225 zł |
KINGSTON 64GB microSDXC Industrial C10 A1 pSLC Card + SD Adapter | 296 zł |
Karta Kingston Industrial MicroSDXC 64 GB Class 10 UHS-I/U3 A1 V30 (SDCIT2 | 225 zł |
Kingston Industrial MicroSDXC 64 GB Class 10 UHS-I/U3 A1 V30 | 311 zł |
Karta pamięci, KINGSTON, microSDHC Industrial 64GB + SD Adapter | 241 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Kingston microSD Class 10
Ceny na Kingston microSD Class 10 |
---|---|---|---|---|
Kingston microSD Class 10 16 GB | od 38 zł | 1 oferta | ||
Kingston microSD Class 10 32 GB | od 61 zł | 1 oferta | ||
Kingston microSD Class 10 64 GB | od 47 zł | 7 oferty | ||
Kingston microSD Class 10 128 GB | od 56 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →