Karta pamięci Kingston High-Endurance microSD 32 GB (SDCE/32GB)
Zdjęcia 3 |
Kingston High-Endurance microSDHC 32Gb |
|
Odpowiednie rozwiązanie do lokalnego przechowywania danych w rejestratorach samochodowych, kamerach CCTV i innych urządzeniach intensywnie rejestrujących. Dysk z linii High-Endurance jest ostrzony do długotrwałej pracy w trybie ciągłym z cykliczną rejestracją danych. Dla modelu zadeklarowano zasób co najmniej 5 tysięcy godzin filmowania w rozdzielczości Full HD. Szybkość „paszportowego” zapisywania danych na dysku flash USB wynosi 30 MB / s, odczytywanie z niego informacji - 95 MB / s.
W połączeniu z urządzeniami mobilnymi szybka obsługa danych jest gwarantowana dzięki klasie przechowywania aplikacji A1. Karta microSDHC 32 GB firmy Kingston High-Endurance została zaprojektowana i przetestowana pod kątem pracy w trudnych warunkach. Dzięki temu model działa w szerokim zakresie temperatur powietrza, jest odporny na wstrząsy, wodę i promieniowanie rentgenowskie. Karta microSD jest objęta trzyletnią gwarancją oraz bezpłatnym wsparciem technicznym od producenta.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Kup Kingston High-Endurance microSD 32 GB
Wszystkie ceny 13 →Kingston High Endurance microSD - 95MB/s - 32GB | 57 zł |
Kingston High Endurance microSDXC 32GB Class 10 UHS-I RF-SDMIC-KNG-189 | 45 zł |
Karta pamięci KINGSTON Endurance microSDHC 32GB | 45 zł |
Kingston Karta microSD 32GB Endurance 95/30MB/s C10 A1 UHS-I | 68 zł |
Modyfikacje Kingston High-Endurance microSD
Ceny na Kingston High-Endurance microSD |
---|---|---|---|---|
Kingston High-Endurance microSD 32 GB | od 45 zł | 13 oferty | ||
Kingston High-Endurance microSD 64 GB | od 49 zł | 20 oferty | ||
Kingston High-Endurance microSD 128 GB | od 73 zł | 19 oferty | ||
Kingston High-Endurance microSD 256 GB | od 101 zł | 7 oferty |