Karta pamięci Lexar Professional 1066x microSDXC 512 GB (LMS1066512G-BNANG)
Lexar Professional 1066x microSDXC 512Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lexar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lexar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lexar Professional 1066x microSDXC 512 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karta LEXAR Microsdxc 512GB 1066x Adapt SD LMS1066512G-BNANG | 375 zł |
Lexar 512GB microSDXC High-Performance 1066x UHS-I C10 A2 V30 U4 RF-SDMIC- | 265 zł |
Karta Lexar Professional 1066x MicroSDXC 512 GB Class 10 UHS-I/U3 A2 V30 ( | 289 zł |
Lexar High-Performance 1066x UHS-I MicroSDXC, 512 GB, Flash memory class 1 | 295 zł |
Lexar 512GB microSDXC High-Performance 1066x A2 V30 U3 - darmowy odbiór w | 379 zł |
Modyfikacje Lexar Professional 1066x microSDXC
Ceny na Lexar Professional 1066x microSDXC |
---|---|---|---|---|
Lexar Professional 1066x microSDXC 64 GB | od 47 zł | 10 oferty | ||
Lexar Professional 1066x microSDXC 128 GB | od 65 zł | 12 oferty | ||
Lexar Professional 1066x microSDXC 256 GB | od 150 zł | 7 oferty | ||
Lexar Professional 1066x microSDXC 512 GB | od 265 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →