Karta pamięci Lexar Professional 1066x microSDXC 256 GB (LMS1066256G-BNANG)
Lexar Professional 1066x microSDXC 256Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lexar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lexar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lexar Professional 1066x microSDXC 256 GB
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lexar Professional SILVER 1066x MicroSD/SD - 160MB/s - 256GB | 155 zł |
Lexar 256GB microSDXC High-Performance 1066x UHS-I C10 A2 V30 U3 RF-SDMIC- | 151 zł |
Karta Lexar Professional 1066x MicroSDXC 256 GB Class 10 UHS-I/U3 A2 V30 ( | 158 zł |
Karta Pamięci Lexar Pro 1066X Microsdhc/Microsdxc Uhs-I (Silver) R160/W120 | 160 zł |
Lexar High-Performance 1066x UHS-I MicroSDXC, 256 GB, pamięć flash klasy 1 | 243 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Lexar Professional 1066x microSDXC
Ceny na Lexar Professional 1066x microSDXC |
---|---|---|---|---|
Lexar Professional 1066x microSDXC 64 GB | od 47 zł | 10 oferty | ||
Lexar Professional 1066x microSDXC 128 GB | od 65 zł | 12 oferty | ||
Lexar Professional 1066x microSDXC 256 GB | od 151 zł | 8 oferty | ||
Lexar Professional 1066x microSDXC 512 GB | od 265 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →