Карта пам'яті Lexar Professional 1066x microSDXC 256 ГБ (LMS1066256G-BNANG)
Lexar Professional 1066x microSDXC 256Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lexar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lexar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lexar Professional 1066x microSDXC 256 ГБ
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lexar 256GB microSDXC High-Performance 1066x UHS-I C10 A2 V30 U3 RF-SDMIC- | 151 zł |
Karta Lexar Professional 1066x MicroSDXC 256 GB Class 10 UHS-I/U3 A2 V30 ( | 158 zł |
Karta Pamięci Lexar Pro 1066X Microsdhc/Microsdxc Uhs-I (Silver) R160/W120 | 160 zł |
Lexar High-Performance 1066x UHS-I MicroSDXC, 256 GB, pamięć flash klasy 1 | 243 zł |
KARTA LEXAR PRO microSDXC 256GB 1066X UHS-I U3 V30 | 199 zł |
Lexar High-Performance 1066x microSDXC 256GB | 195 zł |
Lexar 256GB microSDXC High-Performance 1066x A2 V30 U3 - darmowy odbiór w | 199 zł |
Модификації Lexar Professional 1066x microSDXC
Ціни на Lexar Professional 1066x microSDXC |
---|---|---|---|---|
Lexar Professional 1066x microSDXC 64 ГБ | від 47 zł | 10 пропозицій | ||
Lexar Professional 1066x microSDXC 128 ГБ | від 65 zł | 11 пропозицій | ||
Lexar Professional 1066x microSDXC 256 ГБ | від 151 zł | 7 пропозицій | ||
Lexar Professional 1066x microSDXC 512 ГБ | від 265 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →