Karta pamięci Philips microSD Class 10 UHS-I U3 512 GB (FM51MP65B/00)
Zdjęcia 5 |
Philips microSDXC Class 10 UHS-I U3 512GB |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips microSD Class 10 UHS-I U3 512 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karta pamięci PHILIPS Class UHS-I U3 SDXC 512GB + Adapter | 270 zł |
Karta pamięci PHILIPS Class UHS-I U3 SDXC 512GB + Adapter FM51MP65B 00 | 270 zł |
Philips Microsdxc 512gb Class 10 Uhs-i U3 Memory Card Przezroczysty FM51MP | 232 zł |
Modyfikacje Philips microSD Class 10 UHS-I U3
Ceny na Philips microSD Class 10 UHS-I U3 |
---|---|---|---|---|
Philips microSD Class 10 UHS-I U3 64 GB | od 30 zł | 3 oferty | ||
Philips microSD Class 10 UHS-I U3 128 GB | od 45 zł | 6 oferty | ||
Philips microSD Class 10 UHS-I U3 256 GB | od 100 zł | 5 oferty | ||
Philips microSD Class 10 UHS-I U3 512 GB | od 232 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →