Карта пам'яті SanDisk Extreme Pro SD UHS Class 10 64 ГБ
SanDisk Extreme Pro SDXC UHS Class 10 64Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Extreme Pro SD UHS Class 10 64 ГБ
Усі ціни 38 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SanDisk Extreme PRO 64 GB V60 UHS-II 280/100 MB SDSDXEP-064G-GN4IN | 180 zł |
SanDisk Extreme PRO SD - 200MB/s - 64GB | 80 zł |
SanDisk Karta pamięci Extreme Pro SDXC 64GB 200/90 MB/s V30 UHS-I U3 SFSAN | 82 zł |
SanDisk SDXC 64GB Extreme Pro V30 UHS-I U3 200/90 MB/s RF-SD-SND-209 | 72 zł |
Karta pamięci SANDISK Extreme PRO SDXC 64GB | 66 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →