Karta pamięci OWC Atlas S Pro SD UHS-II V90 64 GB (SDV90P0064)
Wideo 1Zdjęcia 6 |
OWC Atlas S Pro SDXC UHS-II V90 64Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog OWC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele OWC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje OWC Atlas S Pro SD UHS-II V90
Ceny na OWC Atlas S Pro SD UHS-II V90 |
---|---|---|---|---|
OWC Atlas S Pro SD UHS-II V90 64 GB | od 349 zł | 2 oferty | ||
OWC Atlas S Pro SD UHS-II V90 128 GB | od 639 zł | 1 oferta | ||
OWC Atlas S Pro SD UHS-II V90 256 GB | od 1 319 zł | 2 oferty | ||
OWC Atlas S Pro SD UHS-II V90 512 GB | od 1 974 zł | 2 oferty |
Polecamy