Karta pamięci Kingston Industrial SD 64 GB (SDIT/64GB)
Zdjęcia 3 |
Kingston Industrial SDXC 64Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Kingston Industrial SD
Ceny na Kingston Industrial SD |
---|---|---|---|---|
Kingston Industrial SD 8 GB | od 44 zł | 3 oferty | ||
Kingston Industrial SD 16 GB | od 69 zł | 1 oferta | ||
Kingston Industrial SD 32 GB | od 130 zł | 1 oferta | ||
Kingston Industrial SD 64 GB | od 259 zł | 2 oferty |
Polecamy