Karta pamięci Silicon Power Superior Pro Color microSD UHS-I Class 10 64 GB
Silicon Power Superior Pro Color microSDXC UHS-I Class 10 64Gb |
|
Kolorowy dysk w formacie microSDXC do użytku ze smartfonami, tabletami, kamerami sportowymi, rejestratorami wideo i innymi przenośnymi urządzeniami elektronicznymi wyposażonymi w odpowiednie gniazdo rozszerzenia pamięci. Jednak dzięki dołączonemu adapterowi do rozmiaru SD pendrive z łatwością zmieści się w aparatach „dla dorosłych”. Model należy do strażnika kart pamięci 10 klasy prędkości, pracuje na magistrali UHS-I U3.
Podczas zapisu danych na nośnik można osiągnąć prędkość do 80 MB/s, a odczytu z nich informacji - do 90 MB/s. Klasa nagrywania wideo Silicon Power Superior Pro Color microSDXC UHS-I Class 10 64Gb jest oznaczona indeksem V30. Karta pamięci radzi sobie dobrze z nagrywaniem filmów w rozdzielczości 4K bez zrywania i gubienia klatek. Szybkość zapisywania danych na pendrive'ie nie spada poniżej 30 MB/s. Producent udziela ograniczonej 5-letniej gwarancji na produkt. Charakterystyczną cechą modelu jest jasna konstrukcja zewnętrzna, a napęd jest wykonany w różnych paletach kolorów dla różnych pojemności pamięci.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Silicon Power 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Silicon Power.
Kup Silicon Power Superior Pro Color microSD UHS-I Class 10 64 GB
Silicon Power Karta pamięci Silicon Power microSDXC Superior Pro 64GB V30 | 38 zł |
Karta Pamięci SILICON POWER Superior Pro, Micro SDXC, 64 GB, Class V30/Cla | 31 zł |
Silicon Power mSDXC Superior Pro V30 64GB UHS-1+ ad - DARMOWY PACZKOMAT OD | 26 zł |
Karta pamięci Silicon Power microSDXC Superior Pro 64GB V30 UHS-1 U3 A1 + | 25 zł |
Modyfikacje Silicon Power Superior Pro Color microSD UHS-I Class 10
Ceny na Silicon Power Superior Pro Color microSD UHS-I Class 10 |
---|---|---|---|---|
Silicon Power Superior Pro Color microSD UHS-I Class 10 64 GB | od 25 zł | 4 oferty | ||
Silicon Power Superior Pro Color microSD UHS-I Class 10 128 GB | od 53 zł | 7 oferty | ||
Silicon Power Superior Pro Color microSD UHS-I Class 10 256 GB | od 102 zł | 5 oferty | ||
Silicon Power Superior Pro Color microSD UHS-I Class 10 512 GB | od 218 zł | 3 oferty |