Karta pamięci SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 32 GB (SDSQUAR-032G-GN6MA)
Zdjęcia 5 |
SanDisk Ultra A1 microSDHC Class 10 32Gb |
|
Dysk o zrównoważonych właściwościach, przeznaczony do smartfonów, tabletów i aparatów. W operacjach odczytu pendrive rozwija prędkość wymiany danych do 98 MB/s (zgodnie z deklarowaną specyfikacją techniczną), podczas zapisywania informacji użytkownik ma prawo oczekiwać, że prędkość nie spadnie poniżej 10 MB/s . Potwierdzeniem tego jest oznaczenie klasy prędkości Class 10 oraz klasy nagrywania wideo V10.
Model jest również oznaczony plakietką klasy aplikacji mobilnej A1. Oznacza to losową prędkość odczytu 1500 IOPS i losową prędkość zapisu 500 IOPS. SanDisk Ultra A1 microSDHC Class 10 jest dostępny w dużej siatce o pojemności od 32 GB do 1 TB. Karta pamięci jest chroniona przed wstrząsami, wysokimi temperaturami, promieniowaniem rentgenowskim, kurzem i wodą. Gwarancja udzielana jest na okres 5 lat, jednak w zależności od sklepu okres ten może się różnić w górę lub w dół. Dołączony dysk flash USB jest zwykle dostarczany z adapterem na kartę SD o rozmiarze „dla dorosłych”.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Kup SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 32 GB
Wszystkie ceny 26 →SanDisk Ultra 32 GB microSDHC Memory Card SD Adapter with A1 App Performan | 62 zł |
SANDISK Karta pamięci SANDISK Ultra microSDHC 32GB/120MB/s + adapter SDSQU | 27 zł |
SanDisk Ultra microSDHC 32GB 120MB/s A1 UHS-I + Adapter RF-SDMIC-SND-263 | 28 zł |
Karta pamięci SANDISK Ultra MicroSDHC 32GB + Adapter SD | 27 zł |
Karta pamięci SANDISK Ultra MicroSDHC 32GB + Adapter SD | 27 zł |
Modyfikacje SanDisk Ultra A1 microSD Class 10
Ceny na SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 32 GB | od 24 zł | 27 oferty | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 64 GB | od 32 zł | 21 oferta | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 128 GB | od 44 zł | 30 oferty | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 200 GB | od 140 zł | 1 oferta | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 256 GB | od 90 zł | 3 oferty | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 400 GB | od 171 zł | 5 oferty | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 512 GB | od 165 zł | 21 oferta | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 1 TB | od 384 zł | 11 oferty |