Karta pamięci SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 200 GB (SDSQUAR-200G-GN6MA)
Zdjęcia 5 | 140 zł Kup! Karta SanDisk Ultra MicroSDXC 200 GB Class 10 UHS-I/U1 A1 (SDSQUA4-200G-GNMorele.netDostawa: w Polsce Złóż skargę |
SanDisk Ultra A1 microSDXC Class 10 200Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje SanDisk Ultra A1 microSD Class 10
Ceny na SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 32 GB | od 24 zł | 28 oferty | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 64 GB | od 32 zł | 21 oferta | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 128 GB | od 44 zł | 32 oferty | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 200 GB | od 140 zł | 2 oferty | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 256 GB | od 90 zł | 4 oferty | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 400 GB | od 171 zł | 5 oferty | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 512 GB | od 154 zł | 22 oferty | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 1 TB | od 433 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →