Карта пам'яті Patriot Memory EP microSDXC V30 A1 256 ГБ (PEF256GEP31MCX)
Відео 1Фото 2 |
Patriot Memory EP microSDXC V30 A1 256Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Patriot Memory EP microSDXC V30 A1 256 ГБ
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Patriot EP Series 256GB ADXC V30 | 94 zł |
Patriot Karta microSDXC 256GB V30 SFPATMD256SDXC1 | 86 zł |
Patriot EP Series 256GB microSDXC V30 RF-SDMIC-PDP-027 | 87 zł |
Karta pamięci PATRIOT microSDXC 256GB | 181 zł |
Karta pamięci PATRIOT microSDXC 256GB | 181 zł |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Patriot Memory EP microSDXC V30 A1
Ціни на Patriot Memory EP microSDXC V30 A1 |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory EP microSDXC V30 A1 64 ГБ | від 18 zł | 10 пропозицій | ||
Patriot Memory EP microSDXC V30 A1 128 ГБ | від 27 zł | 9 пропозицій | ||
Patriot Memory EP microSDXC V30 A1 256 ГБ | від 78 zł | 17 пропозицій | ||
Patriot Memory EP microSDXC V30 A1 512 ГБ | від 177 zł | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →