Карта пам'яті Kingston microSDHC Canvas Select Plus 2 Pack 64 ГБ (SDCS2/64GB-2P1A)
Фото 8 |
Kingston microSDHC Canvas Select Plus 2 Pack 64Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston microSDHC Canvas Select Plus 2 Pack 64 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston Canvas Select Plus SDCS2/64GB-2P1A Karta Pamięci Microsd Czarny 6 | 49 zł |
Karta Kingston Canvas Select Plus MicroSDXC 64 GB + 64 GB Class 10 UHS-I/U | 56 zł |
Karta Kingston Canvas Select Plus microSD SDCS2/64 GB-2P1A klasa 10 (2 x k | 73 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →