Karta pamięci Kingston SD Canvas Select Plus 512 GB (SDS2/512GB)
Wideo 6 |
Kingston SDXC Canvas Select Plus 512Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston SD Canvas Select Plus 512 GB
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston 512GB SDXC Canvas Select Plus 100R C10 UHS-I U3 V30 SDS2/512GBCR | 453 zł |
Karta pamięci KINGSTON Canvas Select Plus SDXD 512GB | 160 zł |
Kingston SDXC Canvas Select Plus 512GB 100R Class 10 UHS-I RF-SD-KNG-182 | 161 zł |
Karta pamięci KINGSTON Canvas Select Plus SDXD 512GB | 160 zł |
Kingston Karta pamięci SD 512GB Canvas Select Plus | 175 zł |
pokaż 10 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Kingston SD Canvas Select Plus
Ceny na Kingston SD Canvas Select Plus |
---|---|---|---|---|
Kingston SD Canvas Select Plus 64 GB | od 25 zł | 21 oferta | ||
Kingston SD Canvas Select Plus 128 GB | od 48 zł | 11 oferty | ||
Kingston SD Canvas Select Plus 256 GB | od 79 zł | 17 oferty | ||
Kingston SD Canvas Select Plus 512 GB | od 160 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →