Karta pamięci ANGELBIRD AV Pro UHS-I SDXC 256 GB (AVP256SDV30)
Zdjęcia 3 |
ANGELBIRD AV Pro UHS-I SDXC 256Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje ANGELBIRD AV Pro UHS-I SDXC
Ceny na ANGELBIRD AV Pro UHS-I SDXC |
---|---|---|---|---|
ANGELBIRD AV Pro UHS-I SDXC 64 GB | od 87 zł | 1 oferta | ||
ANGELBIRD AV Pro UHS-I SDXC 128 GB | od 119 zł | 1 oferta | ||
ANGELBIRD AV Pro UHS-I SDXC 256 GB | od 190 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →