Karta pamięci Kingston SD Canvas Select Plus 256 GB (SDS2/256GB)
Wideo 6 |
Kingston SDXC Canvas Select Plus 256Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston SD Canvas Select Plus 256 GB
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston Canvas Select Plus SD - SDS2/32 GB klasa 10 Uhs-I 256 GB SDS2/256 | 79 zł |
Kingston Canvas Select Plus SD - 100MB/s - 256GB | 112 zł |
Karta pamięci KINGSTON Canvas Select Plus SDXC 256GB | 79 zł |
Kingston SDXC Canvas Select Plus 256GB 100R Class 10 UHS-I RF-SD-KNG-181 | 82 zł |
Karta pamięci KINGSTON Canvas Select Plus SDXC 256GB | 79 zł |
pokaż 11 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Kingston SD Canvas Select Plus
Ceny na Kingston SD Canvas Select Plus |
---|---|---|---|---|
Kingston SD Canvas Select Plus 64 GB | od 25 zł | 20 oferty | ||
Kingston SD Canvas Select Plus 128 GB | od 48 zł | 10 oferty | ||
Kingston SD Canvas Select Plus 256 GB | od 79 zł | 17 oferty | ||
Kingston SD Canvas Select Plus 512 GB | od 160 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →