Карта пам'яті Transcend SDXC 300S 512 ГБ (TS512GSDC300S)
Transcend SDXC 300S 512Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend SDXC 300S 512 ГБ
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Transcend SDXC 512GB/C10 TS512GSDC300S RF-SDMIC-TRN-016 | 189 zł |
Karta Transcend 300S SDXC 512 GB Class 10 UHS-I/U3 (TS512GSDC300S) | 179 zł |
Transcend 300S SDXC 512 GB Class 10 UHS-I/U3 | 194 zł |
Transcend Sdxc 300s 512gb Class 10 Uhs-i U3 V30 Memory Card Czarny TS512GS | 227 zł |
Karta Transcend 300S SDXC 512 GB Class 10 UHS-I/U3 (TS512GSDC300S) | 180 zł |
Karta pamięci TRANSCEND 512 GB | 202 zł |
Модификації Transcend SDXC 300S
Ціни на Transcend SDXC 300S |
---|---|---|---|---|
Transcend SDXC 300S 64 ГБ | від 35 zł | 6 пропозицій | ||
Transcend SDXC 300S 128 ГБ | від 51 zł | 5 пропозицій | ||
Transcend SDXC 300S 256 ГБ | від 87 zł | 5 пропозицій | ||
Transcend SDXC 300S 512 ГБ | від 179 zł | 6 пропозицій | ||
Transcend SDXC 300S 1 ТБ | від 362 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →