Карта пам'яті Transcend SDXC 300S 256 ГБ (TS256GSDC300S)
Transcend SDXC 300S 256Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend SDXC 300S 256 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karta pamięci TRANSCEND 256 GB | 134 zł |
Karta pamięci TRANSCEND TS256GSDC300S, SDXC, 256 GB | 87 zł |
Karta pamięci TRANSCEND 256 GB | 116 zł |
Transcend 300s Sd Class 10 256gb Memory Card Czarny TS256GSDC300S | 112 zł |
Модификації Transcend SDXC 300S
Ціни на Transcend SDXC 300S |
---|---|---|---|---|
Transcend SDXC 300S 64 ГБ | від 35 zł | 6 пропозицій | ||
Transcend SDXC 300S 128 ГБ | від 51 zł | 5 пропозицій | ||
Transcend SDXC 300S 256 ГБ | від 87 zł | 5 пропозицій | ||
Transcend SDXC 300S 512 ГБ | від 179 zł | 6 пропозицій | ||
Transcend SDXC 300S 1 ТБ | від 361 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →