Karta pamięci A-Data Premier Pro microSD UHS-I U3 Class 10 V30S 256 GB
A-Data Premier Pro microSDXC UHS-I U3 Class 10 V30S 256Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data Premier Pro microSD UHS-I U3 Class 10 V30S 256 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ADATA Premier Pro microSDXC 256GB 100R/80W UHS-I U3 Class 10 A2 V30S + Ada | 120 zł |
Karta ADATA Premier Pro MicroSDXC 256 GB Class 10 UHS-I/U3 A2 V30 (AUSDX25 | 118 zł |
Karta pamięci ADATA Premier Pro AUSDX256GUI3V30SA2-RA1, MicroSDXC, 256 GB | 135 zł |
ADATA Premier Pro memory card 256 | 142 zł |
ADATA 256GB microSDXC Premier Pro 100MB/s U3 V30S A2 - darmowy odbiór w 22 | 199 zł |
Modyfikacje A-Data Premier Pro microSD UHS-I U3 Class 10 V30S
Ceny na A-Data Premier Pro microSD UHS-I U3 Class 10 V30S |
---|---|---|---|---|
A-Data Premier Pro microSD UHS-I U3 Class 10 V30S 64 GB | od 33 zł | 13 oferty | ||
A-Data Premier Pro microSD UHS-I U3 Class 10 V30S 128 GB | od 58 zł | 20 oferty | ||
A-Data Premier Pro microSD UHS-I U3 Class 10 V30S 256 GB | od 118 zł | 6 oferty | ||
A-Data Premier Pro microSD UHS-I U3 Class 10 V30S 512 GB | od 214 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →