Karta pamięci A-Data Premier Pro microSD UHS-I U3 Class 10 V30S 128 GB
A-Data Premier Pro microSDXC UHS-I U3 Class 10 V30S 128Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data Premier Pro microSD UHS-I U3 Class 10 V30S 128 GB
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adata Karta pamięci microSD Premier Pro 128 GB UHS1 U3 V30 A2 + adapter SF | 59 zł |
Karta pamięci ADATA microSDXC Premier Pro 128GB | 63 zł |
ADATA Premier Pro microSDXC 128GB 100R/80W UHS-I U3 Class 10 A2 V30S + Ada | 63 zł |
Adata microSD 128GB 100MB/s AUSDX128GUI3V30SA2-RA1 | 67 zł |
Karta pamięci ADATA microSDXC Premier Pro 128GB | 63 zł |
pokaż 14 ofert
Modyfikacje A-Data Premier Pro microSD UHS-I U3 Class 10 V30S
Ceny na A-Data Premier Pro microSD UHS-I U3 Class 10 V30S |
---|---|---|---|---|
A-Data Premier Pro microSD UHS-I U3 Class 10 V30S 64 GB | od 33 zł | 13 oferty | ||
A-Data Premier Pro microSD UHS-I U3 Class 10 V30S 128 GB | od 58 zł | 20 oferty | ||
A-Data Premier Pro microSD UHS-I U3 Class 10 V30S 256 GB | od 118 zł | 6 oferty | ||
A-Data Premier Pro microSD UHS-I U3 Class 10 V30S 512 GB | od 214 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →