Karta pamięci PNY Elite microSD Class 10 U1 256 GB (P-SDU256V11100EL-GE)
Zdjęcia 5 |
PNY Elite microSDXC Class 10 U1 256Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PNY 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PNY.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PNY Elite microSD Class 10 U1 256 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PNY Elite | 165 zł |
PNY Karta pamięci MicroSDXC Elite 256GB P-SDU256V11100EL-GE SFPNYMD256V111 | 79 zł |
PNY Karta pamięci MicroSDXC Elite 256GB P-SDU256V11100EL-GE 63001 | 86 zł |
PNY Karta pamięci MicroSDXC Elite 256GB P-SDU256V11100EL-GE 63001 | 79 zł |
PNY Karta pamięci MicroSDXC Elite 256GB P-SDU256V11100EL-GE | 104 zł |
Modyfikacje PNY Elite microSD Class 10 U1
Ceny na PNY Elite microSD Class 10 U1 |
---|---|---|---|---|
PNY Elite microSD Class 10 U1 32 GB | od 15 zł | 11 oferty | ||
PNY Elite microSD Class 10 U1 64 GB | od 18 zł | 11 oferty | ||
PNY Elite microSD Class 10 U1 128 GB | od 37 zł | 6 oferty | ||
PNY Elite microSD Class 10 U1 256 GB | od 79 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →