Karta pamięci PNY Elite microSD Class 10 U1 128 GB (P-SDUX128U185GW-GE)
Zdjęcia 12 |
PNY Elite microSDXC Class 10 U1 128Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PNY 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PNY.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PNY Elite microSD Class 10 U1 128 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PNY Elite microSDXC 128GB + Adapter SD RF-SDMIC-PNY-006 | 43 zł |
Karta pamięci PNY 128 GB Dokumentacja | 65 zł |
Karta PNY Elite MicroSDXC 128 GB Class 10 UHS-I/U1 A1 V10 (P-SDU128V11100E | 37 zł |
Karta pamięci PNY Elite P-SDU128V11100EL-GE, MicroSDXC, 128 GB | 42 zł |
PNY Elite MicroSDXC 128 GB Class 10 UHS-I/U1 A1 V10 | 46 zł |
Modyfikacje PNY Elite microSD Class 10 U1
Ceny na PNY Elite microSD Class 10 U1 |
---|---|---|---|---|
PNY Elite microSD Class 10 U1 32 GB | od 15 zł | 10 oferty | ||
PNY Elite microSD Class 10 U1 64 GB | od 18 zł | 14 oferty | ||
PNY Elite microSD Class 10 U1 128 GB | od 37 zł | 6 oferty | ||
PNY Elite microSD Class 10 U1 256 GB | od 79 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →