Karta pamięci GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10 128 GB (M1AA-1280R12)
Zdjęcia 4 |
GOODRAM microSDXC 100 Mb/s Class 10 128Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10 128 GB
Wszystkie ceny 29 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Goodram M1Aa-1280R12 M1AA-1280R12 Microsd Czarny 128 GB | 44 zł |
GOODRAM Karta pamięci microSDHC 128GB CL10 UHS I + adapter SFGODMD128M1AAA | 47 zł |
GOODRAM 128GB microSDXC class 10 UHS I + adapter RF-SDMIC-GR-102 | 46 zł |
Karta MicroSD GoodRam 128 GB cl 10 UHS I + adapter M1AA-1280R12 | 53 zł |
Karta pamięci GOODRAM microSDXC 128GB | 45 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10
Ceny na GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10 16 GB | od 13 zł | 27 oferty | ||
GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10 32 GB | od 14 zł | 24 oferty | ||
GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10 64 GB | od 18 zł | 25 oferty | ||
GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10 128 GB | od 44 zł | 31 oferta | ||
GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10 256 GB | od 78 zł | 19 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →