Karta pamięci GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10 256 GB (M1AA-2560R12)
Zdjęcia 4 |
GOODRAM microSDXC 100 Mb/s Class 10 256Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10 256 GB
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Goodram Micro Sd Uhs M1AA-2560R12 Karta Pamięci Czarny 256 GB | 78 zł |
GOODRAM Karta microSD 256GB CL10 UHS I + adapter SFGODMD256M1AA1 | 78 zł |
Karta pamięci microSD Goodram M1AA 256GB UHS I + Adapter M1AA-2560R12 | 148 zł |
GOODRAM 256GB microSDHC class 10 UHS I + adapter RF-SDMIC-GR-104 | 85 zł |
Karta pamięci GOODRAM microSDHC 256GB | 79 zł |
pokaż 14 ofert
Modyfikacje GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10
Ceny na GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10 16 GB | od 13 zł | 27 oferty | ||
GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10 32 GB | od 14 zł | 24 oferty | ||
GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10 64 GB | od 18 zł | 25 oferty | ||
GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10 128 GB | od 44 zł | 31 oferta | ||
GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10 256 GB | od 78 zł | 19 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →