Karta pamięci GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10 16 GB
Zdjęcia 4 |
GOODRAM microSDHC 100 Mb/s Class 10 16Gb |
|
Niedrogi dysk microSDHC o pojemności 16 GB. Karta pamięci pracuje na interfejsie UHS-I (U1) o minimalnych parametrach odpowiadających 10 klasie szybkości. W praktyce oznacza to, że pendrive obsługuje prędkość zapisu danych co najmniej 10 MB/s. Deklarowana prędkość wymiany informacji podczas odczytu plików to do 100 MB/s. Model GOODRAM microSDHC 100 Mb/s Class 10 16Gb może służyć do robienia zdjęć, wideo HD (w tym streamingu), karta nadaje się również do smartfonów i tabletów, które nie mają dużych wymagań co do dużej szybkości wymiany danych.
W zestawie z modelem zwykle znajduje się adapter na pełnowymiarową kartę SD. Gwarancja na kartę udzielana jest często nawet do 7 lat. Faktyczną dostępność standardowego adaptera SD oraz konkretne okresy gwarancyjne należy uzgodnić bezpośrednio ze sprzedawcą towaru na etapie akceptacji zamówienia. Model jest kompatybilny z urządzeniami oznaczonymi logo High Capacity (HC) oraz eXtended Capacity (XC).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Kup GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10 16 GB
Wszystkie ceny 25 →Goodram M1AA-0160R12 Karta Pamięci MicroSD 16GB Czarny | 28 zł |
GOODRAM Karta microSDHC 16GB CL10 + adapter SFGODMDG16M1AA1 | 13 zł |
GOODRAM 16GB microSDHC Class 10 UHS-I+ adapter RF-SDMIC-GR-097 | 19 zł |
Karta microSD Goodram 16GB Class 10 UHS I + adapter | 29 zł |
Karta pamięci GOODRAM microSDHC 16GB | 19 zł |
Modyfikacje GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10
Ceny na GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10 16 GB | od 13 zł | 27 oferty | ||
GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10 32 GB | od 14 zł | 24 oferty | ||
GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10 64 GB | od 18 zł | 25 oferty | ||
GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10 128 GB | od 44 zł | 31 oferta | ||
GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10 256 GB | od 78 zł | 19 oferty |