Karta pamięci Patriot Memory LX microSD Class 10 16 GB (PSF16GMDC10)
Zdjęcia 5 |
Patriot Memory LX microSDHC Class 10 16Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Patriot Memory 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Patriot Memory.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Patriot Memory LX microSD Class 10 16 GB
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patriot Karta pamięci MicroSDHC 16GB LX Series SFPATMDG16LXS01 | 15 zł |
Patriot LX Series 16GB microSDHC Class 10 UHS-I RF-SDMIC-PDP-035 | 22 zł |
Patriot 16GB LX Series UHS-I microSDHC | 40 zł |
Patriot Karta pamięci MicroSDHC 16GB LX Series | 39 zł |
Patriot Karta pamięci MicroSDHC 16GB LX Series 70928 | 15 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Patriot Memory LX microSD Class 10
Ceny na Patriot Memory LX microSD Class 10 |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory LX microSD Class 10 16 GB | od 15 zł | 10 oferty | ||
Patriot Memory LX microSD Class 10 32 GB | od 14 zł | 9 oferty | ||
Patriot Memory LX microSD Class 10 64 GB | od 14 zł | 10 oferty | ||
Patriot Memory LX microSD Class 10 128 GB | od 37 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →