Карта пам'яті Patriot Memory LX microSD Class 10 16 ГБ (PSF16GMDC10)
Фото 5 |
Patriot Memory LX microSDHC Class 10 16Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Patriot Memory LX microSD Class 10 16 ГБ
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Patriot Karta pamięci MicroSDHC 16GB LX Series SFPATMDG16LXS01 | 15 zł |
Patriot LX Series 16GB microSDHC Class 10 UHS-I RF-SDMIC-PDP-035 | 22 zł |
PATRIOT MicroSDHC 16GB LX Series PSF16GMDC10 | 18 zł |
Patriot 16GB LX Series UHS-I microSDHC | 40 zł |
Patriot Karta pamięci MicroSDHC 16GB LX Series | 39 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Patriot Memory LX microSD Class 10
Ціни на Patriot Memory LX microSD Class 10 |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory LX microSD Class 10 16 ГБ | від 15 zł | 8 пропозицій | ||
Patriot Memory LX microSD Class 10 32 ГБ | від 15 zł | 11 пропозицій | ||
Patriot Memory LX microSD Class 10 64 ГБ | від 14 zł | 7 пропозицій | ||
Patriot Memory LX microSD Class 10 128 ГБ | від 36 zł | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →