Карта пам'яті MediaRange microSD Class 10 with Adapter 16 ГБ (MR958)
MediaRange microSDHC Class 10 with Adapter 16Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MediaRange 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MediaRange.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації MediaRange microSD Class 10 with Adapter
Ціни на MediaRange microSD Class 10 with Adapter |
---|---|---|---|---|
MediaRange microSD Class 10 with Adapter 4 ГБ | від 130 zł | 1 пропозиція | ||
MediaRange microSD Class 10 with Adapter 8 ГБ | від 24 zł | 2 пропозиції | ||
MediaRange microSD Class 10 with Adapter 16 ГБ | від 48 zł | 2 пропозиції | ||
MediaRange microSD Class 10 with Adapter 32 ГБ | від 32 zł | 1 пропозиція | ||
MediaRange microSD Class 10 with Adapter 64 ГБ | від 29 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →