Карта пам'яті Intenso microSD Card Class 10 16 ГБ (3413470)
Фото 3 |
Intenso microSDHC Card Class 10 16Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intenso 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intenso.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intenso microSD Card Class 10 16 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Intenso 3413470 karta micro SD klasy 10 z adapterem | 30 zł |
Intenso Class 10 | 54 zł |
Karta Intenso MicroSDHC 16 GB Class 10 (3413470) | 57 zł |
Модификації Intenso microSD Card Class 10
Ціни на Intenso microSD Card Class 10 |
---|---|---|---|---|
Intenso microSD Card Class 10 4 ГБ | від 133 zł | 2 пропозиції | ||
Intenso microSD Card Class 10 8 ГБ | від 62 zł | 4 пропозиції | ||
Intenso microSD Card Class 10 16 ГБ | від 30 zł | 4 пропозиції | ||
Intenso microSD Card Class 10 32 ГБ | від 41 zł | 4 пропозиції | ||
Intenso microSD Card Class 10 64 ГБ | від 135 zł | 1 пропозиція | ||
Intenso microSD Card Class 10 128 ГБ | від 58 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →