Карта пам'яті Intenso microSD Card Class 10 64 ГБ (3413490)
Фото 3 |
Intenso microSDXC Card Class 10 64Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intenso 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intenso.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intenso microSD Card Class 10 64 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karta pamięci INTENSO micro SDXC 64 GB Class 10 | 45 zł |
Karta pamięci INTENSO micro SDXC 64 GB Class 10 MICROSD - CLASS 10 | 45 zł |
Модификації Intenso microSD Card Class 10
Ціни на Intenso microSD Card Class 10 |
---|---|---|---|---|
Intenso microSD Card Class 10 4 ГБ | від 28 zł | 5 пропозицій | ||
Intenso microSD Card Class 10 8 ГБ | від 35 zł | 4 пропозиції | ||
Intenso microSD Card Class 10 16 ГБ | від 30 zł | 6 пропозицій | ||
Intenso microSD Card Class 10 32 ГБ | від 26 zł | 4 пропозиції | ||
Intenso microSD Card Class 10 64 ГБ | від 45 zł | 3 пропозиції | ||
Intenso microSD Card Class 10 128 ГБ | від 58 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →