Карта пам'яті Intenso microSD Card UHS-I Premium 16 ГБ (3423470)
Фото 3 |
Intenso microSDHC Card UHS-I Premium 16Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intenso 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intenso.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Intenso microSD Card UHS-I Premium
Ціни на Intenso microSD Card UHS-I Premium |
---|---|---|---|---|
Intenso microSD Card UHS-I Premium 16 ГБ | від 37 zł | 3 пропозиції | ||
Intenso microSD Card UHS-I Premium 32 ГБ | від 40 zł | 6 пропозицій | ||
Intenso microSD Card UHS-I Premium 64 ГБ | від 45 zł | 4 пропозиції | ||
Intenso microSD Card UHS-I Premium 128 ГБ | від 83 zł | 5 пропозицій | ||
Intenso microSD Card UHS-I Premium 256 ГБ | від 111 zł | 5 пропозицій | ||
Intenso microSD Card UHS-I Premium 512 ГБ | від 210 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →