Karta pamięci Intenso microSD Card UHS-I Premium 16 GB (3423470)
Zdjęcia 3 |
Intenso microSDHC Card UHS-I Premium 16Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intenso 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intenso.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intenso microSD Card UHS-I Premium 16 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karta pamięci INTENSO microSDHC UHS-I 16GB Premium | 37 zł |
Karta Intenso Premium MicroSDHC 16 GB Class 10 UHS-I/U1 (3423470) | 37 zł |
Karta pamięci INTENSO microSDHC UHS-I 16GB Premium MICROSD - UHS-I - PREMI | 37 zł |
Modyfikacje Intenso microSD Card UHS-I Premium
Ceny na Intenso microSD Card UHS-I Premium |
---|---|---|---|---|
Intenso microSD Card UHS-I Premium 16 GB | od 37 zł | 4 oferty | ||
Intenso microSD Card UHS-I Premium 32 GB | od 40 zł | 3 oferty | ||
Intenso microSD Card UHS-I Premium 32 GB 2 szt. | od 60 zł | 3 oferty | ||
Intenso microSD Card UHS-I Premium 64 GB | od 44 zł | 4 oferty | ||
Intenso microSD Card UHS-I Premium 128 GB | od 70 zł | 5 oferty | ||
Intenso microSD Card UHS-I Premium 256 GB | od 111 zł | 6 oferty | ||
Intenso microSD Card UHS-I Premium 512 GB | od 210 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →