Karta pamięci Intenso microSD Card UHS-I Performance 16 GB (3424470)
Zdjęcia 3 |
Intenso microSDHC Card UHS-I Performance 16Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intenso 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intenso.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intenso microSD Card UHS-I Performance 16 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intenso 16 GB microSDHC UHS-I Performance 3424470 | 35 zł |
Intenso Performance 16GB | 134 zł |
Karta Intenso Performance MicroSDHC 16 GB Class 10 UHS-I/U1 (3424470) | 33 zł |
Modyfikacje Intenso microSD Card UHS-I Performance
Ceny na Intenso microSD Card UHS-I Performance |
---|---|---|---|---|
Intenso microSD Card UHS-I Performance 16 GB | od 33 zł | 4 oferty | ||
Intenso microSD Card UHS-I Performance 32 GB | od 39 zł | 1 oferta | ||
Intenso microSD Card UHS-I Performance 64 GB | od 44 zł | 2 oferty | ||
Intenso microSD Card UHS-I Performance 128 GB | od 64 zł | 4 oferty | ||
Intenso microSD Card UHS-I Performance 256 GB | od 122 zł | 3 oferty | ||
Intenso microSD Card UHS-I Performance 512 GB | od 250 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →