Karta pamięci Intenso microSD Card UHS-I Professional 16 GB (3433470)
Zdjęcia 3 |
Intenso microSDHC Card UHS-I Professional 16Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intenso 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intenso.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intenso microSD Card UHS-I Professional 16 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karta pamięci INTENSO microSDXC UHS-I 16 GB Professional | 35 zł |
Karta pamięci INTENSO microSDXC UHS-I 16 GB Professional MICROSD - UHS-I - | 35 zł |
Karta Intenso Professional MicroSDHC 16 GB Class 10 UHS-I/U1 (3433470) | 40 zł |
Modyfikacje Intenso microSD Card UHS-I Professional
Ceny na Intenso microSD Card UHS-I Professional |
---|---|---|---|---|
Intenso microSD Card UHS-I Professional 16 GB | od 35 zł | 4 oferty | ||
Intenso microSD Card UHS-I Professional 32 GB | od 40 zł | 5 oferty | ||
Intenso microSD Card UHS-I Professional 64 GB | od 31 zł | 4 oferty | ||
Intenso microSD Card UHS-I Professional 128 GB | od 70 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →