Karta pamięci Silicon Power microSDHC Class 10 16 GB
Silicon Power microSDHC Class 10 16Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Silicon Power 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Silicon Power.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Silicon Power microSDHC Class 10 16 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Silicon Power Class10 16GB microSDHC karta pamięci SP016GBSTH010V10-SP | 32 zł |
Karta Silicon Power MicroSDHC 16 GB Class 10 (SP016GBSTH010V10SP) | 20 zł |
Karta pamięci SILICON POWER microSDHC, 16 GB, Class 10 + adapter | 18 zł |
Silicon Power 16 GB, MicroSDHC, Flash memory class 10, SD adapter ...nie z | 18 zł |
MicroSD 16GB class 10 Karta pamięci + adapter SD MicroSD 16GB SP | 23 zł |
Modyfikacje Silicon Power microSDHC Class 10
Ceny na Silicon Power microSDHC Class 10 |
---|---|---|---|---|
Silicon Power microSDHC Class 10 8 GB | od 15 zł | 7 oferty | ||
Silicon Power microSDHC Class 10 16 GB | od 18 zł | 6 oferty | ||
Silicon Power microSDHC Class 10 32 GB | od 12 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →