Karta pamięci Transcend CompactFlash 800x 32 GB (TS32GCF800)
Zdjęcia 6 |
Transcend CompactFlash 800x 32Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend CompactFlash 800x 32 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Transcend CF800 32GB CF card MLC NAND flash up to 120/60 MB/s TS32GCF800 | 156 zł |
Transcend Compact Flash 800x - 32GB | 147 zł |
Karta pamięci TRANSCEND 32 GB | 165 zł |
Karta Transcend 800x Compact Flash 32 GB (TS32GCF800) | 137 zł |
Transcend CF Card (800X) 32GB | 132 zł |
Modyfikacje Transcend CompactFlash 800x
Ceny na Transcend CompactFlash 800x |
---|---|---|---|---|
Transcend CompactFlash 800x 32 GB | od 132 zł | 5 oferty | ||
Transcend CompactFlash 800x 64 GB | od 225 zł | 3 oferty | ||
Transcend CompactFlash 800x 128 GB | od 345 zł | 3 oferty | ||
Transcend CompactFlash 800x 256 GB | od 702 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →