Karta pamięci Transcend CompactFlash 133x 4 GB
Zdjęcia 6 |
Transcend CompactFlash 133x 4Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend CompactFlash 133x 4 GB
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Transcend CF133 4GB CF card MLC 133X TS4GCF133 | 86 zł |
Transcend Compact Flash 133x - 50MB/s - 4GB | 117 zł |
Transcend CF 4GB TS4GCF133 RF-CF-TRN-012 | 86 zł |
Karta TRANSCEND CF 4GB 133x | 90 zł |
Karta TRANSCEND CF 4GB 133x | 90 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Transcend CompactFlash 133x
Ceny na Transcend CompactFlash 133x |
---|---|---|---|---|
Transcend CompactFlash 133x 1 GB | od 90 zł | 3 oferty | ||
Transcend CompactFlash 133x 2 GB | od 85 zł | 4 oferty | ||
Transcend CompactFlash 133x 4 GB | od 78 zł | 12 oferty | ||
Transcend CompactFlash 133x 8 GB | od 78 zł | 9 oferty | ||
Transcend CompactFlash 133x 16 GB | od 96 zł | 9 oferty | ||
Transcend CompactFlash 133x 32 GB | od 115 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →