Карта пам'яті Transcend CompactFlash 133x 4 ГБ
Фото 6 |
Transcend CompactFlash 133x 4Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend CompactFlash 133x 4 ГБ
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Transcend CF133 4GB CF card MLC 133X TS4GCF133 | 86 zł |
Transcend Compact Flash 133x - 50MB/s - 4GB | 111 zł |
Transcend CF 4GB TS4GCF133 RF-CF-TRN-012 | 86 zł |
Karta pamięci TRANSCEND TS4GCF133, CompactFlash, 4 GB | 101 zł |
Transcend 133x Compact Flash 4 GB | 78 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Transcend CompactFlash 133x
Ціни на Transcend CompactFlash 133x |
---|---|---|---|---|
Transcend CompactFlash 133x 1 ГБ | від 81 zł | 3 пропозиції | ||
Transcend CompactFlash 133x 2 ГБ | від 85 zł | 4 пропозиції | ||
Transcend CompactFlash 133x 4 ГБ | від 78 zł | 9 пропозицій | ||
Transcend CompactFlash 133x 8 ГБ | від 78 zł | 7 пропозицій | ||
Transcend CompactFlash 133x 16 ГБ | від 96 zł | 7 пропозицій | ||
Transcend CompactFlash 133x 32 ГБ | від 115 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →