Карта пам'яті Transcend CompactFlash 800x 32 ГБ (TS32GCF800)
Фото 6 |
Transcend CompactFlash 800x 32Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend CompactFlash 800x 32 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Transcend CF800 32GB CF card MLC NAND flash up to 120/60 MB/s TS32GCF800 | 155 zł |
Karta pamięci TRANSCEND 32 GB | 165 zł |
Karta Transcend 800x Compact Flash 32 GB (TS32GCF800) | 137 zł |
Transcend CF Card (800X) 32GB | 132 zł |
Модификації Transcend CompactFlash 800x
Ціни на Transcend CompactFlash 800x |
---|---|---|---|---|
Transcend CompactFlash 800x 32 ГБ | від 132 zł | 4 пропозиції | ||
Transcend CompactFlash 800x 64 ГБ | від 225 zł | 3 пропозиції | ||
Transcend CompactFlash 800x 128 ГБ | від 346 zł | 2 пропозиції | ||
Transcend CompactFlash 800x 256 ГБ | від 702 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →