Карта пам'яті Transcend CompactFlash 800x 256 ГБ (TS256GCF800)
Фото 6 |
Transcend CompactFlash 800x 256Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Transcend CompactFlash 800x
Ціни на Transcend CompactFlash 800x |
---|---|---|---|---|
Transcend CompactFlash 800x 32 ГБ | від 132 zł | 5 пропозицій | ||
Transcend CompactFlash 800x 64 ГБ | від 225 zł | 3 пропозиції | ||
Transcend CompactFlash 800x 128 ГБ | від 346 zł | 3 пропозиції | ||
Transcend CompactFlash 800x 256 ГБ | від 702 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →