Карта пам'яті Transcend CompactFlash 133x 2 ГБ
Фото 6 |
Transcend CompactFlash 133x 2Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend CompactFlash 133x 2 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Transcend Compact Flash 133x - 50MB/s - 2GB | 85 zł |
Karta pamięci TRANSCEND 133X, 2 GB | 98 zł |
TRANSCEND TS2GCF133 CF 2GB | 86 zł |
Transcend 133x Compactflash Udma 4 2gb Memory Card Czarny TS2GCF133 | 90 zł |
Модификації Transcend CompactFlash 133x
Ціни на Transcend CompactFlash 133x |
---|---|---|---|---|
Transcend CompactFlash 133x 1 ГБ | від 90 zł | 3 пропозиції | ||
Transcend CompactFlash 133x 2 ГБ | від 85 zł | 4 пропозиції | ||
Transcend CompactFlash 133x 4 ГБ | від 86 zł | 10 пропозицій | ||
Transcend CompactFlash 133x 8 ГБ | від 78 zł | 9 пропозицій | ||
Transcend CompactFlash 133x 16 ГБ | від 96 zł | 9 пропозицій | ||
Transcend CompactFlash 133x 32 ГБ | від 115 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →