Карта пам'яті Transcend CompactFlash 1000x 32 ГБ (TS32GCF1000)
Фото 3 |
Transcend CompactFlash 1000x 32Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Transcend CompactFlash 1000x
Ціни на Transcend CompactFlash 1000x |
---|---|---|---|---|
Transcend CompactFlash 1000x 16 ГБ | від 127 zł | 4 пропозиції | ||
Transcend CompactFlash 1000x 32 ГБ | від 227 zł | 2 пропозиції | ||
Transcend CompactFlash 1000x 64 ГБ | від 391 zł | 4 пропозиції | ||
Transcend CompactFlash 1000x 128 ГБ | від 909 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →