Karta pamięci Transcend CompactFlash 1000x 32 GB (TS32GCF1000)
Zdjęcia 3 |
Transcend CompactFlash 1000x 32Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Transcend CompactFlash 1000x
Ceny na Transcend CompactFlash 1000x |
---|---|---|---|---|
Transcend CompactFlash 1000x 16 GB | od 127 zł | 4 oferty | ||
Transcend CompactFlash 1000x 32 GB | od 228 zł | 2 oferty | ||
Transcend CompactFlash 1000x 64 GB | od 391 zł | 4 oferty | ||
Transcend CompactFlash 1000x 128 GB | od 898 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →